Nakon gotovo dvomjesečne pause
Kafići spremni za prve goste
Ugostitelji se spremaju da u petak, po
odobrenju Nacionog tijela za zarazne bolesti, otvore svoje objekte.
Zaposleni u tim objektima čiste podove, u baštama kafića postavljaju se suncobrani, žardinjere s cvijećem i ostalo što može uticati da se gosti prijatnije osjećaju . Na snimku se vidi kako je aranžiran plato ispred kafića u Gintaš centru, gdje radnice obavljaju posljednje pripreme da njihov lokal dočeka goste u što ljepšem sjaju.

U skladu sa mjerama postavljeni su stolovi i stolice tako da zajedno mogu sjedjeti samo 4 osobe. Medju stolovima razmak treba da je najmanje 2 metra ili paravan. Takodje je propisano da gosti prilikom ulaska dezinfikuju ruke, a neće biti dozvoljeno stajanje uz šank. Naravno, zaposleni su obavezni da nose masku .
1 Komentara
pp Postavljeno 11-03-2026 22:32:50
limpeza de sofá ipanema limpeza de sofá leblon limpeza de sofá jardim botânico limpeza de sofá nova iguaçu limpeza de sofá copacabana limpeza de sofá barra da tijuca limpeza de sofá niterói limpeza de sofá são gonçalo I thought this post!
Odgovori ⇾