•   Četvrtak,Novembar 13.
  • Kontakt
Društvo

Vuksanović Stanković: Vrli akademici CANU nastavljaju po svome

(15 riječi)

Vrli akademici Crnogorske akademije nauka i umjetnosti (CANU) nastavljaju po svom – viđeli su da pišu iz HAZU i odmah odgovaraju, ocijenila je poslanica Socijaldemorkatske partije (SDP) Draginja Vuksanović Stanković.

Ona je reagovala nakon što su iz CANU poručili da dokument Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti (HAZU) – “Prilozi za zaštitu hrvatskih nacionalnih interesa prilikom pregovora Republike Hrvatske s Bosnom i Hercegovinom, Crnom Gorom i Srbijom u pogledu njihova ulaska u Europsku uniju”, “pokazuje da je vrijeme u kojem živimo mnogo više opterećeno sukobima i nerazumijevanjem nego što je naklonjeno saradnji i kompromisu”.

Da su pisali iz SANU, prema njenim riječima,  “ne da se ne bi čuli živi, već bi bili spremni na sve vrste poniženja”.

“Nisam znala da Crna Gora ima CANU?! Evo se i oni oglasiše?! Pa, naravno da će Hrvati da traže da se vrati ukradeno i izvinjenje. To je dobro i za Crnu Goru – da pokuša da skine ljagu sa svog imena zbog agresije na Dubrovnik i Konavle”, objavila je funkcionerka SDP na Twitter-u.



2 Komentara

Scietty Postavljeno 14-03-2023 02:29:40

all patients recruited into this study should receive optimal endocrine therapy in case of positive hormone receptor status 10 positively stained cells for estrogen and or progesterone of the primary tumor cialis without prescription

Odgovori ⇾

Fanito Postavljeno 02-06-2022 12:20:04

Draga Naša Dtaginja! Vazda ljudski i crnogorski!

Odgovori ⇾

Ostavite komentar

• Redakcija zadržava puno pravo izbora komentara koji će biti objavljeni. • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, prijetnje i govor mržnje na nacionalnoj, vjerskoj, rasnoj osnovi, kao i netolerancija svake vrste neće biti objavljeni. • Prilikom pisanje komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima. • Nije dozvoljeno pisanje komentara isključivo velikim slovima niti promovisanje drugih sajtova putem linkova. • Komentari u kojima nam skrećete na slovne, tehničke i druge propuste u tekstovima, neće biti objavljeni, ali ih možete uputiti redakciji na kontakt stranici portala. • Komentare i sugestije u vezi sa uređivačkom politikom ne objavljujemo, kao i komentare koji sadrže optužbe protiv drugih osoba. • Objavljeni komentari predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, i nisu stavovi redakcije portala. • Nijesu dozvoljeni komentari koji vrijedjaju dostojanstvo Crne Gore,nacionalnu ,rodnu i vjersku ravnopravnost ili podstice mrznja prema LGBT poulaciji.