''Glasači su prepoznali subverzivni rad Abazovića koji je šurovao sa stranim obavještajnim službama, prije svih srpskom BIA-om. Tajni sastanci sa Vučićem i bivšim prvim operativcem BIA-e Markom Parezanovićem jednostavno su prevelika kompromitacija i za mnogo veću partiju od URA-e''
"Suverenistički politički izraz je bio i ostao manjina i u odnosu potpune zavisnosti od partijske volje DPS/SDP"
Vi koji ste dosad kritikovali proevropske partije zbog anemije i razjedinjenosti, vi koji i dalje mislite da nemate za koga glasati, upitajte se imate li za šta glasati


















